Reklamı Geç
Ekrem
Zekeriya Gök Leziza
Avula Hikmet Hatunoğlu
Fima Oto Durmuş Yıkar
Avula Hikmet Hatunoğlu
Dilan Polat

Yıkılan bacaların kaldırılması sürüyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Yıkılan bacaların kaldırılması sürüyor
Fima Oto Durmuş Yıkar
DÜZCE BELEDİYESİ, DEPREMİN YARALARININ SARILMASI İÇİN TÜM GÜCÜYLE MÜCADELESİNİ SÜRDÜRÜYOR. AÇ VE AÇIKTA HİÇBİR VATANDAŞIN OLMAMASI İÇİN ÇABA SARF EDEN EKİPLER, AYRICA GELEN HER İHBARLARI DEĞERLENDİREREK OLUMSUZLUKLARIN DA ÖNÜNE GEÇİYOR.
Zekeriya Gök Leziza
Antikya

Düzce Belediyesi, depremin yaralarının sarılması için tüm gücüyle mücadelesini sürdürüyor. Aç ve açıkta hiçbir vatandaşın olmaması için çaba sarf eden ekipler, ayrıca gelen her ihbarları değerlendirerek olumsuzlukların da önüne geçiyor.


Düzce Belediyesi, depremin üzerinden geçen yaklaşık 1 haftalık süreç içerisinde gerçekleştirdiği çalışmalarla Düzcelilerin yanında olduğunu göstermesinin yanı sıra tüm birimleriyle herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması adına teyakkuz halinde hareket etti. Devletin tüm kademeleriyle Düzce’ye verdiği destek aralıksız devam ederken Düzce Belediyesi birimleri de üzerlerine düşen görevleri harfiyen yerine getiriyor.


Bu çerçevede, depremle birlikte özellikle binalarda baca yıkılmalarından ötürü yoğun gelen ihbarları değerlendiren İtfaiye Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin çevre güvenliğini almasıyla görevlerini ifa ediyor. Tehlike arz ettiği düşünülen bölgelere şerit çekilerek vatandaşların sıkıntı yaşamasının önüne geçen ekipler, çalışmaların sağlıklı yürümesini sağlıyor.


Değerlendirilen ihbarlarda vatandaşlardan gelen diğer talepleri de göz ardı etmeden inceleyen ekipler, saptanan ihtiyaçların giderilmesi için belediye birimleri ile koordineli şekilde çalışmasını da sürdürüyor.


Deprem nedeniyle yıkılan ve tehlike oluşturan baca ve çatıların kaldırılmasını sağlayan ekipler, vatandaşların dikkat etmesi ve yapmaları gereken çalışmalara yönelik hususlar noktasında yaptıkları değerlendirmede, “Düzce Belediyesi tüm ekipleriyle sahada vatandaşların yanında yaraları sarmak için seferber olmaktadır. Bu çerçevede yıkılan bacaların güvenli şekilde kaldırılması sağlanmaktadır. Vatandaşlarımızın gerek yapılan çalışmalar gerekse de çalışmaların ardından bulundukları bölgelerde tedbirli şekilde hareket etmeleri rica olunur.


Ayrıca yıkılan bacaların kaldırılması esnasında bacanın yerine dikilmesi konusunda gelen taleplerin vatandaşlarımızın kendilerinin yerine getirmesi gereken bir çalışma olduğunu hatırlatma gereği hasıl olmuştur. Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü başta olmak üzere hiçbir biriminin bu gibi bir çalışma gerçekleştirmesi söz konusu değildir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur” ifadelerine yer verdi.

Diva Otel

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Saha içerisindeki gerginlik kavgaya dönüştüÖnceki Haber

Saha içerisindeki gerginlik kavgaya dönü...

Sinopta lastikçilerin kış lastiği mesaisiSonraki Haber

Sinopta lastikçilerin kış lastiği mesais...

Yorum Yazın

Bre Ciğerim

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Fima Oto Durmuş Yıkar