Reklamı Geç
Avula Hikmet Hatunoğlu
Ceviz Ticaret
Merkez Market
Zeno Mobilya
Ali CEREN

Ali CEREN

Mail: [email protected]

Antakya'yı geleceğe taşıyan lider İzzettin Yılmaz ile geleceğe güvenle 

 

Antakya'yı geleceğe taşıyan lider
İzzettin Yılmaz ile geleceğe güvenle 

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, kendine değil kentine değer katan Hatay'a gelmiş ender siyasetçilerden. 

Antakya'sı için gece gündüz demeden çalışan, 7'den 77'ye her yaşa ve her kesime hitap eden hizmetlerle yüzleri güldüren Başkan Yılmaz, Antakya'nın kamburu haline gelen çok sayıda sorunu da kısa sürede çözerek vatandaşları büyük sorunlardan kurtardı. 

Antakya tarihinde bir dönem içinde 40 kilometre kadar asfalt döken isim daha yoktur. Bunu başarabilenin heykelini diker bu kent. Ancak bununla yetinmeden ilçenin 95 mahallesine aralıksız hizmetleri sürdüren Başkan Yılmaz, öğrencilere yönelik eğitime destek olan çalışmalarıyla yüzbinlerce öğrencinin yüzünü güldürmeyi başardı. 

Kurduğu bilim merkezi ile bilim meraklılarının ayaklarına kadar eğitim hizmeti götüren Başkan Yılmaz, karnesini getiren öğrenciye ücretsiz tiyatro hizmeti ile de eğitimden yorulan öğrencilere nefes aldırdı. Öğrencilerin yanı sıra her sorunlu sokağa kalıcı asfaltla buluşturarak araç sahiplerini büyük dertten kurtardı. Antakya'da ilk olan gastrofest etkinliğini gerçekleştirerek Antakya'nın gastronomisini sosyal medya fenomenleri aracılığıyla dünyanın gözü önüne serdi. Antakya'yı sadece künefe ve dönerden ibaret sananlara Antakya'nın kültürünü ve insanlarını yakından tanıttı. 

Antakya'da görülmeyen hizmetleri hayata geçirerek her kesime dokunan Başkan İzzettin Yılmaz, yaptığı çok amaçlı salonlarla, yarı olimpik yüzme havuzu ve spor tesisleriyle, yeşil alanlarla kenti baştan sona imar etmeyi başardı. Hizmetleri millet bahçesi ile taçlandırmayı hedefleyen Başkan Yılmaz, bu ve benzeri çok sayıda projesini daha hayata geçirme yolunda emin adımlarla ilerliyor.
 
Antakya'yı geleceğe taşıyan lider İzzettin Yılmaz, kenti için gecesini gündüzüne katarak çalışmaya devam ediyor. Antakya halkı da Başkan İzzettin Yılmaz ile geleceğe güvenle bakıyor. 
İyi ki varsın büyük Başkan İzzettin Yılmaz...

Kalın SAĞ'lıcakla!!!

 

Kapan

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Diva Otel