Reklamı Geç
Ebru Ulaş
Dilan Polat
Haas Taş Sanatları
Tosthane
Ali CEREN

Ali CEREN

Mail: [email protected]

DEVA Defne'de topuk sesleri

 

DEVA Defne'de topuk sesleri

Başkan Nidal Hüzmeli Defne'ye DEVA olacak

Demokrasi tarihinin en genç siyasi oluşumlarından birisi olan DEVA Partisi ilçe başkanı atamalarında sonunda herkesin birleşiği bir bayan başkanı atamayı Defne'de başardı.

DEVA Partisi il teşkilatı çatısı altında gerek il genelinde gerekse de ilçelerde yaptığı çalışmalarla kendisi bu denli önemli bir görevi hak etmişti.

Defne gibi kemik oy potansiyeline sahip olan bir ilçede sağ eksenli bir partiye yapılacak olan atamada hassasiyet gösterilmesi gerekiyordu. Avukat Nidal Hüzmeli, Hatay siyasetinin genç ve atılgan simgelerinden birisi olarak kendini tam zamanında gösterdi.

DEVA Partisi Defne'de herkesin seveceği, Defneli herkesi sevebilecek olan Nidal Hüzmeli'de karar kıldı. Bir önceki başkan İnan Beyazgül yoğun işleri arasında gönlü hala DEVA Defne için atarak ve gönül rahatlığıyla koltuğunu Hüzmeli'ye devretti.

Defne artık DEVA'sını buldu diyebilirim. Kendisini yakından tanıyan, siyasi kimliğini bilen, içindeki insan sevgisini bilen birisi olarak sayın Nidal Hüzmeli Defne'ye yakıştı diyebillirim. Kadın olması hasebiyle Defne'yi kalpten fethedecek, yıllardır özlemi duyulan kadın yönetici boşluğunu dolduracağına inanıyorum.

Defne'de topuk seslerini yükseltecek, çok sesliliği sağlayarak halkı da gündeme dahil edebilecek, küskünleri yeniden sahneye döndürebilecek siyasi literatüre ve bilgiye sahip sayın Av. Nidal Hüzmeli'ye Defne'de yapacağı çalışmalarda başarılar diliyor, yolunun açık olmasını diliyorum. Yolu öyle açık olsun ki Defne'de ve Hatay'da artık gerçekler konuşulsun, Defne ve Hatay DEVA'sını bulsun...

Kalın SAĞ'lıcakla...!!!

 

Antikya

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Tosthane