Reklamı Geç
Hatay Alo Böcek
Gümüş Oto
OZART Yapı Sami Altınöz
Antikya
Ali CEREN

Ali CEREN

Mail: [email protected]

Dosdoğru adam: Mehmet Öntürk

Doğru adamın, doğru başkanı

Dosdoğru adam: Mehmet Öntürk

Hatay’ı ve partisini toparlama görevi ondan daha iyisine verilemezdi. 
Evet AK Parti İl Başkanı sayın Mehmet Öntürk’ten bahsediyorum. Doğru zaman ve doğru adam sloganıyla siyaset sahnesinde yeniden başkan adaylığı için adeta çarpışan Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın doğru başkan olarak güvendiği ve davasına omuz vereceğine inandığı Mehmet Öntürk, üst üste 2 sınavından da dün başarıyla çıkmayı bildi. 


Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın deprem bölgelerine ziyareti, gittiği yerlerde gördüğü yoğun ilgi ile ziyaretleri adeta mitinglere dönüşmüş oldu. Bunun son örneği ise pazar günü Hatay’da gerçekleşti. Muhalefet taraftarlarının özellikle seçim sonrası depremzedeleri kıran ve rencide eden sözleri vatandaşın cumhur ittifakına olan ilgisini daha da arttırdığı görüldü. 


Evet, mitingler diyorum zira bir ilde aynı anda 2 yerde miting yapan herhalde başka bir il yoktur. Aslında ziyaret ve açılış olarak planlanan programlar Hatay halkının yoğun ve coşkulu katılımı neticesinde mitinglere dönüştü. Cumhurbaşkanımızın 2. Etap Konya konteyner kent ziyaretinde 30.000 insanımız katılırken yine Defne Hastanesi açılışına 10.000 vatandaşımız iştirak etti. 


Bir de bu kadar da insanımız cumhurbaşkanımızı yollarda karşıladı. 
Cumhurbaşkanımızın her iki mitingde hizmet ederken oy oranlarına bakılmaksızın hizmet ettiği vurgusu dikkat çekti.  
Türkiye’nin her bölgesinde halkın ihtiyacı olan ne varsa milletin hizmetinde olduğu ve asla hizmet ederken ırk ve mezhep ayrımı gözetmediğini ifade Eden Cumhurbaşkanı, Defnede yapılan hastanenin Türkiye tarihine geçtiğini bu kadar kısa sürede hizmete açılan başka bir hastaneye rastlamanın mümkün olmadığı vurgusu yapılmıştır. 
Cumhur ittifakının tüm bileşenleri, başta milletvekilleri olmak üzere tüm teşkilat kademelerinin katılımı eksiksiz ve başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Tüm bu katılımların organizasyonunda AK Parti, Milliyetçi Hareket Partisi, Yeniden Refah ve Büyük Birlik Partisinin tüm teşkilatlarını tebrik etmek gerekir. 


Ancak; Burada bir kişinin hakkını da ayrıca teslim etmek gerekir. Zira Geldiği günden bu yana bu kadar kısa süre içinde teşkilatını eksiksiz ve disiplinli bir şekilde çalıştıran İl başkanı Mehmet Öntürk beyi unutmamak gerekir. Cumhur İttifakı milletvekilleri ve diğer tüm temsilcileri ile uyum ve kardeşlik hukuku içinde ortaya koyduğu performans gerçekten takdire şayandır. Zira bir ilde aynı anda iki miting organize etmek ve hele Hatay gibi imkanların kısıtlı ve zor olduğu bir zaman ve zeminde bu işleri ortaya koymak önemli bir iştir. Sözün kısası Sn. ÖNTÜRK doğru zamanda ve doğru ilde görevin başındadır. 
İnanıyoruz ki bu kadar zor günler geçiren Hatay’ımızın ayağa kalkmasında ve yaralarını sarmasında daha çok emekleri ve hizmetleri olacaktır. Allah yolunu açık etsin.
Kalın SAĞ’lıcakla…

youtube

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Güneyler