Reklamı Geç
Güler Tekstil Acil Kıyafet
Yükseliş Koleji
HM İnşaat Mustafa Karadeniz
HM İnşaat Mustafa Karadeniz
Mehmet Keser

Mehmet Keser

Mail: [email protected]

Ekonominin yıkık Evlatları

Ülkemizde ki Ekonominin oymak durumda olması bakın ülke vatandaşlarına nasıl yansıyor, Eflosyon un yükselmesi sadece, Ekmeğin, sütun zamları v.s gibi bitse amenna da işte işin rengi kırmızı. Akaryakıt da , Enerji de dışa bağımlı olmanın faturası bizlere ağır geliyor.Her ne kadar da bununla mücadele verilsede yeterli değildir. Enerji ve akaryakıt demek iğneden ipliğe herşeyi etkiler demek.

Bugüne geldiğimizde artık konut almak hayal oldu, İkinci el araç bile alamayız. Bu gençler nasıl okuyacak nasıl yuva kuracak nasıl bir gelecek hayali kuracak!! Ailesi nin destekleri ile evlenen gençler bir müddet sonra ekonomik sebeblerin yol açtığı tranva sebebi ile ayrılmak zorunda kalıyor. Konu bakın nelere geldi. Hele bir de birde çoluk çocuğa karıştı iseler vah ki vah halimize. Param parça olmuş ailenin evlatları bu kötü Dünya'da var olma mücadelesine girecekler.

Neyin vebali bu. Bakın Ekonomi de yaptığınız her hamle alt tabanda nelere mal olduğunu atlamayın . Bunlar benim gözlemlerim. Biliyorum çünkü gördüm, duydum . Ekonomini de yaptığınız her hamle toplumsal olayları tetiklediğini unutmayınız.

Kalın sağlıcakla 

youtube

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Hit Abone Ol