Reklamı Geç
Bulut Oto Cam
Mehmet Bayrak
Mert Kasap
Mert Kasap
Oğuz Kağan Neşeli

Oğuz Kağan Neşeli

Mail: [email protected]

Haç ile Hilal'in Savaşı Zeytin Dalı Harekatı

Haç ile Hilal'in Savaşı Zeytin Dalı Harekatı

* Türkiye Zeytin Dalı harekatında büyük bir başarı elde ederek Afrin merkezine girmek üzere aynı Çanakkale'de olduğu gibi yedi düvele karşı ya istiklal ya da ölüm diyoruz. Afrin de sadece pkk ve pyd ye karşı değil Amerika ve uluslararası devletlerin paralı askerlerine karşı savaşıyoruz.

* Geçmişte viyana kapılarına dayanan Osmanlı torunları bugün düğüne gider gibi vatanın sınırlarını korumak için Afrinde savaşa gidiyor. Peki bunu ne için yapıyoruz? Türkiye'nin  Suriye nin bütünlüğünü korumak için ve Türkiye nin sınır çizgisini terörist unsurlardan korumak için bu harekatı yapıyoruz.

* Ne yazıkki Türkiye dışarıda yedi düvele karşı  savaşırken, yurt içinde ne olduğu belli olmayan haysiyetsiz, fikir soytarıları Savaşa hayır yurtta sulh cihanda sulh diyerek yapılan zeytin dalı harekatına gölge düşürmek için köpekler gibi havlıyorlar.

* Bu kişiler utanmadan arlanmadam
Mehmetçik ile sırt sırta savaşan ÖSO terörist bir örgüt diye lansediyorlar. Bunu yurt içi ve yurdışı medya kanallarında, açık açık yalan ve iftira atarak söylemeleri ayrıca bir hainliğin ne boyutlarda oldugunun bir göstergesidìr. Bu şahıslara pyd terörist bir örgüt müdür diye sorulduğunda yok bilmiyorum o kadar istihbarat bilgimiz yok diye utanmadan sıkılmadan cevap veriyorlar.

* Bu aynı kişiler ÖSO diyer adıyla  Özgür Suriye ordusuna terörist iftirasını atarken bu bilgiyi nerde nasıl buldun diye soruldugunda cevap veremiyorlar. Çünkü ellerinde ne bir görüntü nede bir belge yok.Sadece amaçları iftira atıp iz bırakıp ortalığı karıştırmak.Aslında bunların amaci milletin sinir uçlarıyla ve psikolojisi ile oynamak. Devletin ve milletin bütünlüğünü ve birliğinı bozmak. Başka bir şey degil.

* Peki biz Vatan sevdalıları ne yapacagız. Bu savaş ayrıca psikolojik bir savaştır. Sadece topla tankla tüfek ile başarılı olamayız. Herkes tarafını belli etmek zorunda. Bize millet olarak düşen görev sosyal medya üzerinden yediğimiz giydiğimiz değil Afrin destanını ve o destanı yazan kahramanları paylaşmalıyız. Sanatçılar oyuncular ise milleti ve devleti bütünleştirecek söylemler dile getirmelidir.

* Ayrıca toplumsal örgütler ve Setekalar ortak bildirim yayınlamalı, Zeytin Dalı operasyonuna destek vererek Türk Askerinin yanında olduklarını dile getirmelidirler. Afrin destanını ve kahramanlarını filimlerle dizilerle belgesellerle anlatmalı bunları yurt içi ve yurt dışı tv kanallarında yayınlamalı Afrin de oynanan çirkin oyunu göstermeli.Türkiye ve ortadoğunun güvenligi için bu Zeytin dalı harekatının ne kadar haklı ve gerekli olduğunu anlatmalıyız.

* Peki biz ferdi olarak ne yapabiliriz. Evlerimize arabalarımıza Türk bayrağı asmalı Afrinde ve Türkiye nin her yerinde görev ve nöbet tunan Mehmetçik e dualarımızla destek vermeliyiz.

* Ayrıca her ortamda Mehmetçiğin komutanların ve Baş komutanımızın yanında olduğumuzu söylemeliyiz. Bu savaş sedece pkk ve pyd ile değil bu savaş Haç ile Hilal'in savaşı oldugunu herkese anlatmalıyız.


                                   OĞUZ KAĞAN NEŞELİ

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Ekrem