Reklamı Geç
Güler Tekstil Acil Kıyafet
OZART Yapı Sami Altınöz
Lövinda Butik
OZART Yapı Sami Altınöz
Halil kadir İşçioğlu

Halil kadir İşçioğlu

Mail: [email protected]

İÇİMİZDEKİ AVRUPA HAYRANLARINA İTHAFEN

İÇİMİZDEKİ AVRUPA HAYRANLARINA İTHAFEN


     Avrupalıların biz müslümanlara  yaptığı en büyük hainlik algı operasyonlarıdır.Bizler de  ne yazık ki çabucak düşüveriyoruz tuzaklarına. Onlar bizlere askeri müdahalede bulunamazlar.
     Çünkü biz Türklerin ne denli güçlü savaşçılar olduğunu çok iyi biliyorlar. Şehadete düğüne gider gibi gittiğimizi,vatan sevgisini her şeyden üstün gördüğümüzü ve bu uğurda çok merhametli olduğumuz halde gözümüzü bile kırpmadan dünyayı yakacağımızı..İşte o nedenle bizleri karşılarına almaktan çekindikleri  için içimize yerleştirdikleri ajanlar vasıtasıyla her türlü hainliği yapıyorlar. Fitne ve fesat çıkararak bizi bize kırdırmayı hedefliyorlar. Müslümanlara karşı kışkırtma politikası uygulayarak iç karışıklık çıkarmaya çalışıyorlar. Ne yazık ki bir çok müslüman ülkede başarılı da oldular. Batının her zaman iki yüzlü şeytan olduğunu savunanlardan biriyim. Bizler batıyı örnek almayı bırakarak özümüz olan töremize,dinimiz olan islama sımsıkı sarılmalıyız.Bizim tek çıkar yolumuz budur.   Üstadın dediği gibi tek dişi kalmış canavar Avrupa, hiç bir zaman insan haklarını savunmamış, terör örgütlerine  finans sağlayarak sadece kendi çıkarları doğrultusunda masumları hunharca katletmiştir. Bu kadar aleni bir şekilde şuursuzca saldırmaları tabi ki boşa değildir.Tek amaç ülkemizi bölmek ve parçalara ayırmaktır.
   Bunları bildikleri halde, Avrupa ülkelerinin Türkiye ve İslam karşıtlığını, yapılan haksızlıkları, Irkçı söylemleri görmezden gelip hala Avrupa Ülkeleri medeniyetler ülkesidir diyerek özgürlüklerden bahsedenler,Avrupa hayranlığı duyarak  kendi ülkesini ve geçmişini eleştirenler, siyasi görüşü ne olursa olsun tüm dünyaya karşı bir ve beraber durmayanlar tek kelimeyle Vatan hainidir...
                     Saygılarımla
              Halil Kadir İŞÇİOĞLU

youtube

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Yükseliş