Reklamı Geç
Yükseliş
326 Textil Çavuşoğlu
Lufian
yükseliş
İbrahim Karaömer

İbrahim Karaömer

Mail: avkaraomer@hotmail.com

İHANET BÖYLE BİR ŞEY..

 

İHANET BÖYLE BİR ŞEY..

İstanbul’daki Fener Rum Patriği Rus Çarına şöyle diyor.

Siz Türk milletini yok etmenin tek yolunun onlarla savaşmak olduğunu sanıyorsunuz. Yanılıyorsunuz oysaki onları yok etmenin yolu uzun vadeli çalışarak bunların ahlaklarını ve imanlarını sarsmaktır. Bunları büyüklerine itaatsizliğe alıştırmaktır. Fuhşa ve rüşvete alıştırmaktır.

Bunları Kan kardeşliğinden daha ileri gördükleri din kardeşliğini zaafa uğratmak lazımdır.

Bu nasıl yapılacak derseniz bunun gayet kolay bir yolu vardır. Bu Türkler hariçden gelip Müslümanlığı kabul edeni diğer Müslümanlardan daha değerli görüp bağrına basarlar. Bunların aralarına münafıklar sokunuz yalandan Müslüman olmuş gibi yapsınlar. Bunlar bir müddet onlardan görünüp yüksek mevkilere gelsinler. Bu Türkler kelime-i şehadet getiren hiç kimseye ayrımcılık yapmazlar ve onlara en yüksek mevkileri verirler.. Bunlar yüksek mevkilere gelinceye kadar kendilerini belli etmesinler. Onların aralarındaki kardeşliğini zaafa uğratsınlar başlarına olan itaat duygusunu yok etsinler.

Bu şekilde ahlak ve iman zaafa uğradıktan sonra onları yenerseniz bu durum çürük bir ağacın kırılmasına benzer ki bir daha kendini toparlayamaz. Ama siz bunların ahlakı sağlamken bunları yenmeye kalkarsanız bu sağlam  bir ağacın  kırılmasına benzer ki o ağaç yeniden dirilir..

Komagene

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Hit Abone Ol