Reklamı Geç
Bre Ciğerim
Antikya
Fima Oto Durmuş Yıkar
Güneyler
Oğuz Kağan Neşeli

Oğuz Kağan Neşeli

Mail: [email protected]

İSRAİL MEDYASINDAN TÜRKİYE ANALİZİ

İSRAİL MEDYASINDAN TÜRKİYE ANALİZİ
 

* Bu makale İsrail yayın yapan Jerusalem post gazetesi tarafından yayınlanmış. Bende hiçbir değişiklik yapmadan aynen yayınlıyorum israil medyasından Türkiye analizi gerçekleri görmek için okuyun.

* Erdoganın gercek hedefi :Yunanistanda yaygara çıkartıp dikkati gereksiz onların üstüne cekiyor Ancak Erdoganin gözü doguda. Milli silahlarını islam ümmetinin silahları yapmak böylece islam NATO'su kurmak,Pakistanla nukleer silahlara kavuşmak, suriye üzerinden hızlıca kudüs 'e girebilmek, YPG'yi bitirip araplarla baglanti kurmak, Dogu akdenizde petrol ve gaz çıkartıp ekonomik ve siyasi buyuk guc olmak. Kıbrıs üzerinden gazzeye çıkmak Amerikayi ortadogudan kovmak ve halife ilan edilmek istiyor. Suriye savaşı israilin hayatta kalma savaşıdır.

* Amerika suriyeyi kaybederse Ortadoguda çihad başlar Türkler ve ruslar mucahidlere silah verir , Amerika Irakida kaybeder mısırda kaybeder heryer Turklerin kontrolune girer Turkleri ancak hava savaşında durdurabilirdik geç kalındı. Hava milli savunmalarini kurmak üzereler. Ilk temaslari YPG ile oluyor ve YPG"yi israil silahlandırdı. TSK karsisinda varlik gösteremiyorlar

* Türk sihalariyla hergün 50 asker kaybediyorlar Geriye bir tek Akdeniz sahillerindeki birleşik Avrupa donanmasi kalıyor. Onlarda tehlike eşiğine gelmek üzereler. Bu birleşik donanma yakında Türklere yenilebilecek kritik eşiğe gelmiş olacak. Istendigi gibi varlık gösteremeyecekler. Türkler o donanmaya karşıda hazırlanıyorlar. Kıbrısa deniz üssü ve anti gemi füzeleri yerleştirdiler. Akdeniz sahilleri ve kıbrısta S-400 bataryaları kurdular. Yakında birleşik donanmanında karşısına eşit güçte donanmayla gelecekler. Türkiye bunları tek başına yapabiliyorsa Islam NATO'su ile neler olmaz. Zaman Türklere çalışıyor ve artık düşmanımız oldu. Türkleri yenersek islamıda yeneriz.

* Türkleri yenemezsek İslamı kimse durduramaz ve israil namaz kılar. Filistinlilere itaat edersiniz. Şeriat ile size hükmederler.Tel Aviv ve kudüste heryerde ezan duyarsınız. Tek bir musevi bile bu topraklarda bırakmazlar.

Kadınların pazarlarda cariye olarak satılır.

Çocuklarınızı elinizden alınır. Mücahid olarak yetişirler.  Tüm dünyada musevilik yok edilmiş olur. Şunuda belirteyim Türklerin yükselişi Erdogan ile degildir sadece Erdoğan sonrasında da aynen böyle bir süreç öyle yada böyle devam edecektir.

* Bu Erbakanın doktriniydi ve süreci o başlamıştır. Bunların bugün yada yarın olmasının hiç bir hükmü yok Türklerin hedeflerinden hiçbir şey değiştirmeyeceğini israilin artık görmesi gerekiyor. Erdoğan gider Türkler biter diye basite alırsanız hatayı burada yaparsınız.Türklerin geçmişine bakın olaylar hiçte öyle olmuyor doktrinleri sahibleniyorlar.

* Türkiyedeki Muhalefetede güvenmeyin zamanla oda kalmayacak dedigim gibi Zaman bizim düşmanımız derim size ve işler hicte planlandığı gibi gitmiyor sanki bizim planlarımız üzerinde Allahın bir başka planı var.

 

Hatay İnternet TV Youtube Kanalı

Hatay İnterne TV Facebook Sayfası

youtube

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Marina