Reklamı Geç
Tulpar
Vakıf Katılım
Vakıf Katılım
Antakya Kuru Temizleme
Halil kadir İşçioğlu

Halil kadir İşçioğlu

Mail: [email protected]

İYİ Kİ VARSIN BEKİR ALTAN

İYİ Kİ VARSIN BEKİR ALTAN

Bugünler de bir yerlerden talimat alan bazı kalemşörler, Payas Belediye Başkanı sayın Bekir ALTAN ’a hedef gözetmeksizin saldırıya girişmişler. Sayın başkana itibar suikastı yaparak gücünü kırmayı hedefliyorlar.

Payas halkı başta olmak üzere Hatay’ın her bir ücra köşesinde adından söz ettiren sayın başkanın halkla arasını açmaya gayret ediyorlar.

Tabi ki bunlar sadece o kalemşörlerin temennisi olarak kalacaktır. Zira yel kayadan ancak toz alabilir. Bekir ALTAN halkın teveccühünü kazanmış deneyimli bir siyasetçidir. Kendisini yakından tanımamın verdiği avantaj ile özellikle sosyal belediyecilik anlamında neler yaptığına bizzat şahitlik edebilirim. Gariban babası olduğunu ve fakir ,fukaranın yardımına koştuğunu iyi bilenlerdenim.

Bunları yaparken ise reklamını yapmadan, Allah görsün yeter şiarıyla hareket ettiğini açık yüreklilikle söyleyebilirim.  Payas’ın tarihi ve kültürel dokusunu nasıl zenginleştirebilirim kaygısı taşıyan, eğitimci olması münasebeti ile eğitim ve öğretime katkı sunmak için gayret gösteren, sık sık gençlerle bir araya gelerek onların dertlerini dinleyen ve bir ağabey edasıyla yolbaşçılık yapan,belediye başkanlığı makamının kapılarını ardına kadar vatandaşlara açan sıcak,samimi bir başkandır Bekir ALTAN…

Vatandaşın dertleriyle hemhal olup dertlenen, sevincini kendi mutluluğu addeden sayın başkan,özellikle gençlerin işsiz olmalarına gönül rızalığı göstermeyen ender başkanlardan biridir. Sadece Payas’ta ikamet eden ve işsiz olan kimselere değil, Hatay’ın her bir ilçesinden yanına gelenlere iş bulma konusunda köprü vazifesi yapmaktadır. Özellikle merkez ilçe Antakya’dan sayın başkana giderek umut olmasını talep eden ve talebine olumlu yanıt alarak memnuniyet duyan bir çok kişinin varlığından haberdarım. Bu konuda kendisine bir Hataylı olarak teşekkürü borç biliyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. İYİKİ VARSIN BEKİR BAŞKAN…

Antikya

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Bre Ciğerim