Reklamı Geç
Samet İnşaat
Akabe
Muhtarın Yeri
Muhtarın Yeri
Mehmet Keser

Mehmet Keser

Mail: memet.keser@gmail.com

Konforlu Yaşam

 

Konforlu Yaşam

Son 15 ile 20 sene den itibaren birçok dünya ülkesinde olduğu gibi  bizim ülkemizdede konforlu yaşama geçiş başladı.

Artık daha konforlu evlerde oturuyoruz, daha konforlu alanlarda çalışıyoruz.Hazır tüketim, teknolojik ev aletleri, teknolojik cihazlar hayatımıza girdi, modern alışveriş mağazaları, avm ler, konforlu taşıtlar,açık büfe konforlu oteller, konforlu ofisler, özel eğitim okulları, modern havaalanları,markalı giysiler, şatafatlı düğün salonları ,güzellik salonları,modern spor tesisleri ,15,20 araçlı düğün konvoyları v.s v.s birçok alanda artık alanda daha konforlu bir yaşam içinde hayatımızı sürdürmekteyiz.

Tabiki bir konforlu yaşamın bir bedeli olacak.

Şimdilerde ekonomi nin sıkıntılı olduğu bir süreçte hiç birimiz yaşadığı konfordan ödün vermek istemeyiz. Aslında itiraz buna. Aynı olay kamu içinde geçerli, konforlu odalar, konforlu araçlar, konforlu maaşlar, yerel yönetimler içinde durum farklı değil yani. Hepimiz geçmişte yaşanan sıkıntılı ve yokluk yaşamdan intikam alır gibi hızlı bir yaşam sürdü. Lüxü çok sevdik , şimdi şunu duyar gibi oldum ; Neyimiz lüx müş !! Bindiğin arabadan kullandığın cep telefonuna kadar olan herşey lüx değilmi, 131 şahine mi biniyorsunuz .

Tabiki bütün bunları dar gelirliler için yazmıyorum. Onlar için durum farklı . Sonuç olarak alışkanlık yapan bir düzenden kısmen de olsa vazgeçmediği sürece biz eski günlerimizİ daha çok ararız. Bu tümümüz için en baştan en aşağıya kadar diyelim .

Kalın sağlıcakla dostlar.

Whatsapp İhbar Hattı

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Yükseliş