Reklamı Geç
Fima Oto Durmuş Yıkar
Ekrem
Dilan Polat
Antikya
Oğuz Kağan Neşeli

Oğuz Kağan Neşeli

Mail: [email protected]

Pandora Kuşatması Hedef Türkiye

Pandora Kuşatması Hedef Türkiye
 

* Olimpos dağının tasmalı fìloları ile Hira dağı çocuklarının savaşı başladı. Bu savaşın merkezinde yine Türkiye var. 

* Türkiye'nin çevresinde inanılmaz gelişmeler oluyor. Balkanlardan Suriye'nin kuzeyine Ege'den Akdeniz'e Girit adası ndan Sudan'a Libya'dan ve Basra Körfezine kadar her yer yangın yeri. Bu olayların hepsi tesadüf degil. Türkiye'nin alanını daraltmak için kapsamlı bir plan uyguluyorlar.

* Şu an savaş rüzgarları ekiliyor yakında fırtınalar biçilecek. Irak işgalinden Arap baharından sonraki yeni dalganın belki de en güçlü fırtınanın hazırlıkları yapılıyor. Öyle büyük bir bölgesel gerilim hazırlanıyor ki hepsinin merkezinde Türkiye var. Türkiye çok cepheli bir mücadele hazırlıklarını olağanüstü bir tempoda yürütmek zorunda, olağanüstü savunma hazırlıklarına girmek zorunda. 

* Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirliklerinin içinde bulunduğu organizasyon 

her girişimin her müdahalenin odagında Türkiye var. Amaçları Türkiye'yi durdurmak ve Amerika ile İsrail adına ortadoğu bölgesinde yeni bir vesayet döneminin önünü açmak için elerinden geleni yapıyorlar. Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudiler İslam dünyasını Arap ve Arap olmayan müslümanlar olarak iki ana gruba ayırıyorlar. Bu mezhep çatışmalarından daha büyük yıkım getirecek yeni bir süreçtir. 

* Asıl amac Türkiye'nin etki alanını nüfus alanıni daraltmak, ulaşabildiği her yerde elini kesmek ve cevresini yalnızlaştırmak, dar bir alana sıkıştırmak, sonra da içerden ikinci bir

müdahale ile dize getirmek istiyorlar. Ve Türkiye'yi Suriye'nin kuzeyinden çıkarmak, Balkanlardan uzaklaştırmak, Kızıldeniz çevresinden kovmak, Ege'de sıkıştırmak ve Akdeniz'de boğmak istiyorlar bizi. 15 temmuz'daki açık saldırıdan beter bir kuşatma ile çevreleyip bunaltmak istiyorlar. Yeni tarih yükselişini başlamadan bitirmek 1000 yıldır bu coğrafyada biçimlenen siyasi iradeyi yüz yıl daha kontrol altına almak istiyorlar. Buludugumuz coğrafya ile bütün bağlarımızı koparmak istiyorlar. 

* Yunanistan'ın askeri üstleri yenileme Anlaşması yapılıyor. İsrail ve Amerika Yunan hava sahasını neredeyse denetimi altına alıyor. Tüm bunlar olurken Suriye'den çekileceğiz açıklaması yapan Amerika ülkenin kuzeyine daha da yerleşiyor. Türkiye'nin Fırat'ın doğusuna müdahalesi içeriden ve dışarıdan engelleniyor. Yine Suhut ve Birleşik Arap Emirlikleri PKK'ya silah ve yüz Milyonlarca dolar aktarıyor. Hedef Burada da Türkiye, liste böyle uzayıp gidiyor. Amerika ve İsrail Suudi Birleşik Emirlikleri ve mısır üstünden bütün coğrafyayı Türkiye'ye kapatmaya s400 tehditleri ile Türkiye'nin gözünü kör edip bu gerçekleri dikkatlerden uzak tutmaya çalışıyor.

* Ankara Suriye savaşının bir an önce sonuçlanması için acil ve Radikal adımlar atmalı Suriye'nin kuzeyinde terör örgütleri üstünden yürütülen ve ülkemize hedef alan bir cephe inşasına dönüşen harita planını boşa çıkarmak için bedeli ne olursa olsun ne gerekiyorsa yapmalı.

* Bizi 100 yıl daha yeniden kuşatmak yeniden durdurmak yeniden dağıtmak için dışarıdan ve içeriden ağır saldırılar yapıyorlar. Ege'de Akdeniz'de Suriye'nin kuzeyinde Arap dünyasında Afrika'da her alanda hareketlilik Türkiye ile bağlantılı bunu biliyoruz ve icimizdede çok uluslu güçlere güvenip vatanımızı parcalamaya çalışan güç odakları olduğunuda billiyoruz. 

* Onun için sonuna kadar mücadele edecegimizi bilmeliler. Çünkü bizim başka yere gitmeye niyetimiz yok.Bu ülkenin üstü de altıda bizim için vatandır. Zaman hattı müdafa değil saddı müdafadır 
 

* Bundan sonra kim nerde duruyor bir daha baksın tarih dönmüştür artık. Türkiye yi durdurmak mümkün değildir bunu bütün dünya görecek!

 

Oğuz Kağan Neşeli

 

Hatay İnternet TV Youtube Kanalı

Hatay İnterne TV Facebook Sayfası

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Bre Ciğerim