Reklamı Geç
Güler Tekstil Acil Kıyafet
Ceviz Ticaret
Güler Tekstil Acil Kıyafet
yükseliş

Acılı anneye Hataylı vekiller sahip çıktı

 

Acılı anneye Hataylı vekiller sahip çıktı

Suudi Arabistan'da haklarında idam kararı verilen Anıl-Mehmet Binicioğlu'nun annesi Nimet Binicioğlu Ankara'da Hataylı milletvekillerini ziyaret etti.

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman ve CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal'ın ağırladığı acılı aileye her türlü yardımın yapılacağını belirten milletvekilleri, iki kardeşin sağsalim Türkiye'ye getirilmesi için tüm imkanları seferber edeceklerini kaydettiler.

YAYMAN: İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, acılı anneyi teselli ederek iki kardeşin sağsalim Türkiye'ye gelmesi için seferber olduklarını söyledi. Yayman; "Anıl ve Mehmet'in ailesi burada. Bakan Yardımcımız Yavuz Selim Kıran'ı aradık. 11 Eylül'de ilk duruşmaları var. Biz inanıyoruz ki kardeşlerimizin suçsuz oldukları ortaya çıkacak. Türkiye Cumhuriyeti'nin prensibi insanı yaşat ki devlet yaşasındır. Biz bu işin takipçisi olacağız" dedi.

TOPAL: HER VATANDAŞIMIZ BİZİ İÇİN ÖNEMLİ

Yutdışındaki her bir vatandaşımızın tek bir tırnağı bizim için önemli. İki kardeşimizin de sağsalim Türkiye'ye getirilmesi için konunun takipçisi olacağımızı ifade ediyorum" dedi.

AK Partili ve CHP'li vekillere teşekkür eden Binicioğlu ailesi evlatlarının Türkiye'ye getirilmesini istiyor.

 

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
CHP