Reklamı Geç
Cemali inşaat
326 Textil Çavuşoğlu
Değer
Antikya

Canlı yayın kazası

 

Canlı yayın kazası! İç çamaşırı giymeyen sunucu frikik verdi, sosyal medyada gündem oldu

Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan model ve televizyon sunucusu Jenny Scordamaglia canlı yayın kazasıyla gündeme geldi. Bir gece kulübünde röportaj yaptığı sırada talihsizlik yaşayan Scordamaglia’nın gömleğinin önü açıldı. İç çamaşırı giymeyen Scordamaglia’nın göğüsleri göründü. Güzel sunucu bu sırada yayına devam etmeyi seçti.

 

Canlı yayın kazası! İç çamaşırı giymeyen sunucu frikik verdi, sosyal medyada gündem oldu

Canlı yayın kazaları dünyanın hemen hemen her yerinde yaşanıyor. Bu kazalara bir yenisi de Amerika Birleşik Devletleri’nden geldi. Eski model ve televizyon sunucusu 28 yaşındaki Jenny Scordamaglia, gece kulübünde röportaj yaptığı sırada gömleğinin azizliğine uğradı. Gömleğinin düşmesiyle bir anda frikik veren Scordamaglia, röportajına devam etti.

Ünlü sunucu Alex Gray’in bikini üstünün kayışını kestiği anlar sosyal medyada viral olduÜnlü sunucu Alex Gray’in bikini üstünün kayışını kestiği anlar sosyal medyada viral oldu

DAHA ÖNCEDE YAŞAMIŞTI

kapak1

Sevilen sunucu daha öncesinde de benzer kazalarla karşı karşıya kalmıştı. Hatta bir yemek programına tamamen çıplak bir şekilde katılmayı seçerek ülkesinde dikkatleri üzerine çeken Scordamaglia sunduğu ilginç programlar sayesinde popüler olmayı başardı.

Amerikalı haber sunucusu Tara Brown’un canlı yayın talihsizliği! Düğmeleri açılınca zor anlar yaşadıAmerikalı haber sunucusu Tara Brown’un canlı yayın talihsizliği! Düğmeleri açılınca zor anlar yaşadı

Görsem Anaokulu

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Yükseliş