Reklamı Geç
Samet İnşaat
Samandağ Hastanesi
Muhtarın Yeri
Özyurt Silah

HATAY YEPYENİ BİR ALAN KAZANIYOR

Komagene

HATAY YEPYENİ BİR ALAN KAZANIYOR

ANTAKYA KENT MEYDANI İÇİN İMZALAR ATILDI

HBB BAŞKANI SAVAŞ: ŞEHRİMİZ YEPYENİ BİR ALAN KAZANACAK

Antakya’daki Mehmet Şah Vakıf İş Hanı alanının kent meydanı ve yeşil alan olarak düzenlenmesi için nihai protokol imzalandı.

Mülkiyeti Vakıflar Genel Müdürlüğüne ait taşınmaz, imzaların atılmasıyla Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Antakya Belediyesine devredildi.

HBB, şehrin merkezinde bulunan alanın satış bedeli için Antakya’daki fuar alanı olarak bilinen taşınmazı trampa edecek. Antakya Belediyesi ise söz konusu devir için nakit ödeme yapacak.

Hatay Valiliğinde düzenlenen tören sonrası konuşan HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, “Alanı şehrimizin ve bölgenin tarihi, kültürel yapısına uygun olarak düzenleyeceğimizi daha önce belirtmiştim. Bu anlaşma sonrası şehrimiz yepyeni bir alan kazanacak. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

İmza törenine Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Vakıflar Genel Müdür Yardımcısı Erol Ökten, Vakıflar Bölge Müdürü Ümit Gökhan Çiçek, Antakya Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Mursaloğlu, HBB Genel Sekreteri Nihat Tazearslan katıldı.

Görsem Anaokulu

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
istanbul oto gaz