Reklamı Geç
Yükseliş
Abdullah Diril Eylül Ticaret
Dilan Polat
Özyurt Silah

Hatay'da Başıboş Köpek Dehşeti

Komagene

Hatay'da Başıboş Köpek Dehşeti

Hatay'ın Antakya ilçesi 75. Yıl Bulvarı üzerinde bulunan Gümüş Pastanesi ışıklarında kırmızı ışıkta bekleyen bir motosiklet sürücüsü başıboş köpeklerin saldırısına uğradı.

Kırmızı ışıkta bekleyen motor sürücüsüne yavaş yavaş yaklaşan köpekler, yeşil ışığın yanmasının ardından harekete geçen motosiklet sürücüsünü kovalamaya başladılar. Bir süre köpekleri uzaklaştırmaya çalışan vatandaş, ardından köpekler tarafından ısırılarak motosikletten düştü. Köpeklerin saldırdığını gören vatandaşlar, araçlarından inerek motosikletli vatandaşa yardım ettiler. Olay yerine gelen sağlık ekipleri de köpek saldırısı sonucu yaralanan vatandaşa ilk yardımı yapmalarının ardından vatandaşı hastaneye kaldırdılar. 

VATANDAŞLAR BAŞIBOŞ KÖPEKLERE ÖNLEM ALINMASINI İSTİYOR

Motosikletli vatandaşa saldıran köpeklerin bir an önce toplanmasını ve il genelindeki tüm başıboş köpeklere acilen çözüm getirilmesini istediler. Bu tür hadiselerin başkasının başına gelmesini istemiyoruz diyen vatandaşlar, "Buradan geçen bizler de çocuklarımız da olabilirdi. Biz yetkililerden bu konuya çözüm getirmelerini istiyoruz" dediler.

Görsem Anaokulu

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Tosthane