Reklamı Geç
Akabe
Cemali inşaat
Antiochia Gurme
Hatay Alo Böcek

Hatayda Kaçırılmaya Çalışılan Çocuk Kurtarıldı

Komagene

 

 Annesinin yanında kaçırılmaya çalışılan çocuk, son anda kurtarıldı


- Kaçırılmaya çalışılan çocuğun babası İbrahim İkinci:
- "Çocuğumu okula yolluyoruz ve korkuyoruz. Bir an önce bu şahısların bulunmasını rica ediyoruz"

 

Annesinin yanında kaçırılmaya çalışılan çocuk, son anda kurtarıldı

HATAY (İHA) - Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde kaçırılmak istenen çocuk, ailesinin dikkati sayesinde son anda kurtarıldı. Bu anlar çevredeki iş yerlerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.


Edinilen bilgiye göre olay, ilçeye bağlı Cumhuriyet Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, İbrahim (50) ve Neyruz (38) İkinci çifti, pazardan dönerken oğulları Ahmet’i (9) yabancı uyruklu bir kadın kaçırmaya çalıştı. Bu sırada anne Neyruz oğlunu kurtarmaya çalışırken kadın, anneye tokat attı. Annenin bağırması üzerine baba İbrahim ve çevredekiler olaya müdahil oldu.

Annesinin yanında kaçırılmaya çalışılan çocuk, son anda kurtarıldı


9 yaşındaki küçük çocuk kurtarılırken yabancı uyruklu kadın ise kaçtı. Bu anlar çevredeki iş yerlerinin güvenlik kameralarınca saniye saniye yansıdı. İkinci ailesi, şimdi kendilerine kabusu yaşatan kadının bulunup cezalandırılmasını istiyor.


Baba İbrahim İkinci, “Son anda çocuğumu elinden aldık. O esnada çevrede bulunan esnaf arkadaşlarda yetişti. Bu olayda çocuğumun psikolojisi bozuldu. ‘Okula gitmeyeceğim’ diyor. Bize bu sıkıntıyı yaşatan bu insanın bulunup gerekli cezai işleme maruz bırakılmalarını rica ediyorum” diye konuştu.

Annesinin yanında kaçırılmaya çalışılan çocuk, son anda kurtarıldı


Anne Neyruz İkinci de, “Ailemle beraber pazardan eve dönüyorduk tanımadığım bir şahıs tarafından oğlum kaçırılmaya çalışıldı. Eşim geldi müdahil oldu ve 2 ay oldu bu şahıslar bulunmadı. Çocuğumu okula yolluyoruz ve korkuyoruz. Bir an önce bu şahısların bulunmasını rica ediyoruz” dedi.

Görsem Anaokulu

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Odabaşı PTT