Reklamı Geç
Yükseliş
MEK Spor
Bulut Oto Cam
Muzaffer Tuncer Black White

Kanser hastası Jozefin ninenin Erdoğan sevgisi

Komagene

 

Kanser hastası Jozefin ninenin Erdoğan sevgisi


- 88 yaşındaki Jozefin Hurioğlu'nun tek hayali Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı görmek


- Hastanedeki yatağında Erdoğan'ın fotoğrafını yanından ayırmayan Jozefin nine, "Seni çok seviyorum, sonuna kadar seviyorum. 2023" diyerek Rabia işareti yaptı


- Yusuf Hurioğlu:"Annem Cumhurbaşkanımızı televizyonda her gördüğünde heyecanlı olarak ayağa kalkıp 'ya habibi ya habibi' der"
HATAY (İHA) - Hatay'da kanser hastası 88 yaşındaki Jozefin Hurioğlu'nun tek hayali Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı görmek. Hastanedeki yatağında Erdoğan'ın fotoğrafını yanından ayırmayan Jozefin nine, "Seni çok seviyorum, sonuna kadar seviyorum. 2023" diyerek Rabia işareti yaptı.

Jozefin ninenin Erdoğan sevgisi


Hatay'ın Samandağ ilçesinde yaşayan 3 çocuk annesi Jozefin Hurioğlu, 9 yıl önce eşini kaybettikten sonra oğlu Yusuf Hurioğlu'nun yanında kalmaya başladı.

Jozefin ninenin Erdoğan sevgisi


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a büyük bir sevgi duyan Jozefin nine, sağlık durumu iyiyken sesini duyurmak ve görüşmek için cep telefonu kamerasıyla bir video çektirdi. Yanında Erdoğan'ın posteri bulunan Jozefin nine videoda, "Seni görmek istiyorum. Seni çok seviyorum. Ölmeden evvel görmek istiyorum" diyor.

Jozefin ninenin Erdoğan sevgisi


Ankara'da kanser teşhisi konulduktan sonra memleketi Samandağ'da özel bir hastanede tedavi gören Jozefin nine, Erdoğan'ın fotoğrafını biran olsun baş ucundan ayırmıyor. Jozefin nine, "Seni çok seviyorum, sonuna kadar seviyorum. 2023" diyerek Rabia işareti yapıyor.

Jozefin ninenin Erdoğan sevgisi


Yusuf Hurioğlu ise annesinin 3 aydan beri Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ulaşmak istediğini bir türlü ulaşamadığını belirterek, "Annem Cumhurbaşkanımızı her gördüğünde televizyonlarda heyecanlı olarak ayağa kalkıp "ya habibi ya habibi der. Yani çok sevdiği anlamında. 3 aydan beri arıyorum ulaşamıyoruz. Annem bir anda çöktü yine de aramaya çalıştık illaki Erdoğan diyor. Annemde Cumhurbaşkanımız için 2023 diyor. O anı yaşamak istiyor inşallah görebilir" dedi.

Jozefin ninenin Erdoğan sevgisi

Görsem Anaokulu

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Odabaşı PTT