Reklamı Geç
Bulut Oto Cam
Güneyler
Diva Otel
Bre Ciğerim

Yayman: Hesabını soracağım 

 

Özyurt'a çirkin saldırı

Yayman: Hesabını soracağım 

Hataylı iş insanı Serdar Özyurt’a yapılan sözlü saldırı girişimine adı karışan Milletvekili Hüseyin Yayman konuyu yargıya taşıyacağını açıkladı. 

Hatay’a büyük bir yatırım yapma ve siyasete yeni bir soluk getirecek olan İş insanı Serdar Özyurt hakkında sosyal medya hesabından uygunsuz paylaşımlarla asılsız iddialarda bulunan Mustafa Çelik isimli şahıs, kendisine bunun Hatay AK Parti Milletvekili Hüseyin Yayman ve AK Parti Kırıkhan İlçe teşkilatındaki birkaç kişi tarafından zorla yaptırıldığını belirten bir açıklama yaptı. Mustafa Çelik isimli şahıs Videolu bir paylaşım yaparak özür diledi. Videoda özür dileyen şahıs paylaşımların kendi icrası ile olmadığını ama bilinçli bir şekilde yaptığını ifade etti.

YAYMAN: KONUYU ADLİ MERCİLERE TAŞIYACAĞIM 

Hatay AK Parti Milletvekili Hüseyin Yayman “Bu kişiyi tanımıyorum, Hayatımda hiç görmedim, Konuyla hiçbir ilgim yoktur tetikçilik yapan bu kişi hakkında yarın suç duyurusunda bulunup, dava açacağım” açıklamasında bulundu. Bir süre önce Hatay’da 60 Milyon dolar yatırım ile Belen ilçesi sınırları içerisinde bir mühimmat fabrikası kurma üzere Hatay’a gelen iş insanı Serdar Özyurt, siyasete girerek milletvekili adaylığı açıklaması yapmıştı. AK Parti’den aday adayı olması muhtemel olan Özyurt ile Hatay’ın mevcut vekili Hüseyin Yayman arasında yaşanan bu polemiğin sebepleri merak konusu olurken, Yayman şahıs hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı. 

ÖZYURT'TAN DA AÇIKLAMA BEKLENİYOR 

Serdar Özyurt tarafından henüz bir açıklama yapılmazken, Hatay siyasetinde ve Kamuoyunun önünde yaşanılan konu ile ilgili tarafların detaylı açıklamaları bekleniyor.

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Hit Abone Ol