Reklamı Geç
Samet İnşaat
Özyurt Silah
istanbul oto gaz
Değer

Yükseliş Koleji’nde Nostaljiyi Yaşadılar

Komagene

Yükseliş Koleji’nde Nostaljiyi Yaşadılar

 

Yükseliş Koleji’nin ev sahipliğinde bu yıl ilki gerçekleşen Sinema Günleri’nde Yeşilçam’ın unutulmaz filmleri, beyaz perdeye yansıtıldı.

 

Yükseliş Koleji’nde

Konuklar, filmi izlerken, eskiden olduğu gibi beyaz leblebi yedi, gazoz içti. Eğitim camiasına katkılar sağlayan Yükseliş Koleji, kültür ve sanatta da önemli projelere imza atıyor. Birçok sosyal projelerle birçok aile ve öğrencinin yüzünü güldüren Kolej, şimdi de geçmişte iz bırakan Yeşilçam’ın unutulmaz filmlerini beyaz perdeye yansıtarak genç nesle o günkü sinema ortamını yaşatmaya çalışıyor. 

Yükseliş Koleji’nde


ÜYSEN: ETKİNLİĞİ GELENEKSEL HALE GETİRECEĞİZ 


Yükseliş Koleji bahçesinde gerçekleşen Sinema Günleri’nin ilk gösterimine kent protokolü tam kadro katıldı.

Yükseliş Koleji’nde

Etkinlikle ilgili kısa bir konuşma yapan Yükseliş koleji Kurucusu Nuri Üysen, amaçlarının genç jenerasyona, geçmişin iz bırakan sinema ortamlarını yaşamak olduğunu belirterek, bu etkinliği geleneksel hale getireceklerini söyledi. Okul bahçesine konan sandalyelerde oturan konuklar, YeşilÇam’ın unutulmaz Emel Sayın ve Tarık Akan’ın başrol oynadığı Mavi Boncuk filmini büyük bir keyifle izlerken, ikram edilen beyaz leblebiyi yedi, Çamlıca Gazozu da içti. Geçmişin izlerini yansıtabilmek için de klasik arabalar da unutulmadı. Etkinliğe gelen konuklar, klasik arabalara yoğun ilgi gösterdi.

Yükseliş Koleji’nde

Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut Öktem ise, açık hava sinema günlerine, Yeşilçam’ın efsane isimleri olan Kadir İnanır, Emel Sayın gibi bir çok ismi İskenderun'a getireceklerinin de müjdesini verdi.

Yükseliş Koleji’nde

Görsem Anaokulu

Son Eklenen Videolar

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Antikya